ד"ר צרנין אירנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
 
 
ד"ר אירנה צ'רנין היא בעלת ניסיון רב בתחום הרפואה האסתטית וחברה באיגוד הישראלי לרפואה אסתטית. היא עברה השתלמויות רבות ברחבי העולם, לרבות בצרפת, באיטליה ובספרד.

ברשותה מכון יופי חדיש ומרשים בהרצליה, בו היא מקבלת מטופלים ומעניקה להם פתרונות אסתטיים מתקדמים וחדשניים. כל הטיפולים ניתנים לאחר אבחון קפדני של המטופלים והתאמה מלאה לצורכיהם המיוחדים ולמראה שברצונם להשיג בסיום התהליך.

מטרתה העיקרית של ד"ר צ'רנין היא לעזור למטופליה לשמור על עצמם ולשפר את איכות חייהם.
 

לפני הכול: חדשנות ואמינות

 
ד"ר אירנה צ'רנין היא רופאה רב-תחומית המשלבת בהצלחה בין רפואה אסתטית לרפואה כללית. שילוב מסוג זה מאפשר לה להציע למטופלים סל פתרונות רחב יותר ולקחת בחשבון את כל השיקולים הרפואיים הכרוכים בביצוע טיפול אסתטי כזה או אחר. ד"ר צ'רנין מקפידה לנסות על עצמה את הטיפולים השונים, כדי שתוכל להציעם למטופליה בלב שלם ועם אמונה ביעילותם.

כדי להישאר תמיד בחוד החנית של עולם הרפואה האסתטית ולהגדיל את סוגי הטכניקות והחומרים שבהם היא משתמשת, ד"ר צ'רנין מרבה לקחת חלק בהשתלמויות מקצועיות, בסדנאות ובכנסים בארץ ובעולם.

החומרים שבהם היא משתמשת הם חומרים טבעיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA וה-CE, ומיוצרים בצרפת, בשוויץ ובארצות הברית.
 
מתלבטים איזה טיפול מתאים לכם? צרו קשר עם ד"ר אירנה צ'רנין לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: 077-3336387.